Fundacja węgielek

podsumowanie 2 :)

1. Pod koniec czerwca nie tylko można było nas zobaczyć w TVP Wrocław z Agness, ale również odwiedziliśmy Śląsk, a dokładnie Politechnikę Śląską. Już oficjalnie możemy potwierdzić, że Agness będzie mieć wózek inwalidzki w 100% dostosowany do jej potrzeb dzięki Katedra Biomechatroniki Politechniki Śląskiej oraz SKN Biokreatywni.
TVP od 21ej minutki tutaj

2. W dniach 5-9.07 Gosia i Dominika reprezentowały Węgielka na Slot Art Festival. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i za 4 dni wspaniałej zabawy, na której mogliśmy nie tylko dać coś od siebie, ale również nauczyć się czegoś nowego i spotkać tysiące wspaniałych, ciekawych osób.

3. SĄ I TAKIE FAKTY! Nasz lekarz weterynarii RAFAŁ Kotapka, udzielił wywiadu w RMF FM, wspominając historię Agnes i zdradzając trochę tajemnicy niedalekiej przyszłości.
Kto gapa i nie słuchał wtedy RMF’u może posłuchać tutaj online (od 2:30)

4. Lekcje w szkole i w przedszkolu to już u nas codzienność. Niecodzienne były odwiedziny w dziecięcym szpitalu psychiatrycznym. Lek.wet. Rafał opowiadał dzieciom o tym jak piękna może być przyjaźń pomiędzy zwierzęciem, a człowiekiem. Jak należy traktować Braci Mniejszych i jak ważne jest aby nieść innym pomoc.

5. Do adopcji wydaliśmy 4 kocięta, szczęśliwie wszystkie już się zadomowiły, na adopcję czekają jeszcze 3 kocięta i 3 piękne dorosłe koty no i nasze kochane psie szczęścia!

6. Planujemy współpracę z Balduno Manufaktura – będzie słodko i pysznie!

7. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie z Manufaktura Psich Maszketów, Taily, Vitasol dla aktywnych psów i kotów -> DZIĘKUJEMY