Złap za smycz!

smycz

,,Coraz ładniejsza pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lubimy to nie tylko my – ludzie – ale i czworonogi, także te bezdomne. Dla podopiecznych schronisk spacery to z jednej strony chwile radości, z drugiej zaś czas nauki obcowania z człowiekiem i tym samym zwiększania swoich szans na adopcję. Do przeprowadzania takich przyjemnych i potrzebnych lekcji niezbędne są jednak smycze. Teraz każdy z nas może podarować je bezdomnym zwierzakom z całej Polski nie wychodząc z domu.”

Po kliknięciu w link (lub zdjęcie) wyświetli się nam krótki opis psiaka oraz lista przedmiotów, które są mu potrzebne. Następnie wybieramy produkt, który chcemy kupić wskazanemu zwierzakowi i przechodzimy do płatności. Aby to wykonać klikamy na ,,Podaruj prezent”.

misia

Na sam koniec uzupełniamy swoje dane, wybieramy metodę płatności oraz sprawdzamy naszą paczkę. Na sam koniec przelewamy pieniądze.

misia

Zbiórka „Smycz dla psiaka” potrwa do końca lipca. Organizowana jest w ramach prowadzonej od prawie trzech lat akcji dlaSchroniska.pl, dzięki której co miesiąc do psów i kotów z kilkudziesięciu schronisk i fundacji z całej Polski trafiają dary ufundowane przez internautów – między innymi karma, witaminy, środki czystości czy legowiska.

smycz