Tosiek ♂

Robin
TOSIEK

kocurek, ur. ok. 01/2016
Wygląd: czarny z białymi znaczeniami
Charakter: Tosiek jest kotkiem, który w życiu przeszedł naprawdę dużo. Efektem jego wyjątkowo traumatycznych przeżyć w wyniku kontaktu z człowiekiem jest nieufność i płochliwość. Tosiek nie jest jednak absolutnie kocurkiem agresywnym. Akceptuje inne koty, obecnie zaprzyjaźnia się nawet z fretką. Tosiek panicznie boi się człowieka, kuli się i zastyga w jednej pozycji, gdy zbliża się do niego ludzka ręka. Jednak przy odpowiedniej pracy i odrobinie cierpliwości nabiera zaufania, a ostatnio okazało się, że potrafi też mruczeć 🙂 Tosiek najbezpieczniej czuje się w kenelku lub transporterze, ewentualnie w jakimkolwiek innym miejscu, w którym może się schować. Tosiek jest kotkiem dla doświadczonego, cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna, gotowego na pracę z kocurkiem.
Zdrowie: FIV, odrobaczony, korzysta z kuwety
Miejsce pobytu: Wrocław

Aleja Kasztanowa 3A/120
w tytule przelewu prosimy dopisać „Tosiek”