Topa

Topa Topa

mieszaniec, około 2,5 roku
Wygląd: czarna podpalana na jasno
Charakter: towarzyska, serdeczna zarówno wobec innych zwierząt jak i ludzi
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, zachipowana, sterylizowana.
Miejsce pobytu: Wrocław, Dolny Śląsk

Topa jest bardzo towarzyską, garnącą się do ludzi suczką. Topa pod opiekę Fundacji przyjechała z Ukrainy. To tam doznała skomplikowanego złamania miednicy, brak rehabilitacji doprowadził do przykurczu mięśni łap, Topa miała problem ze staniem.
Na dzień dzisiejszy, Topa świetnie sobie radzi – spacery i rehabilitacja pod okiem specjalistów doprowadziły do powrotu władzy w mięśniach i prawidłowej postawy. Topa uwielbia kontakt z człowiekiem, super dogaduje się z innymi psami, chętnie bawi się z psami swojej wielkości, większych nieco się boi. Topa potrafi zachowywać czystość, szybko się uczy. Akceptuje również dzieci i koty.

Piotrowice 46A
55-311 Piotrowice
w tytule przelewu prosimy dopisać „TOPA”

• b