Szajba ♀

SZAJBA

mieszaniec, ur. ok 11/2015
Wygląd: gładkowłosa, czarna podpalana
Charakter: przyjazna, akceptuje inne psy i koty
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, chipowana,
Miejsce pobytu: Wrocław

Szajba to niesamowicie aktywna suczka uwielbiająca zabawy z człowiekiem i innymi psami. Jest psem, który w 100% sprawdzi się jako uczestnik psich sportów! Skakanie przez przeszkody, pływanie, aportowanie, wspinanie się to to co Szajba lubi najbardziej 🙂 Szajba bez problemu dogaduje się z innymi psami, ale musi to być tak samo aktywny pies jak ona, inaczej swoją aktywnością i wszędobylstwem przytłacza towarzystwo. Szajbie nie wystarczy spacer 3x dziennie dookoła bloku, ani „zajmij się sobą” w ogrodzie. Potrzebuje właściciela, który będzie w stanie sprostać jej wymaganiom. Szajba ma bzika na punkcie wody, więc mile widziany koneser pobytów nad stawami, jeziorami etc (nie pogardzi też oczkiem wodnym, ani basenem). Szajba to rewelacyjna kompanka każdej podróży!

Aleja Kasztanowa 3A/120
w tytule przelewu prosimy dopisać „SZAJBA”