podsumowanie

Daaaawno tego nie było, a w zasadzie jest potrzebne -> PODSUMOWANIE.

Minął kolejny tydzień naszych walk o lepsze życie czworonogów, a o to co udało nam się osiągnąć 🙂

1. 18.06 gościliśmy na pikniku w British International School of Wrocław. Zawarliśmy nie tylko nowe znajomości, ale dzięki wspaniałym organizatorom udało się uzbierać aż 780,20 zł (i 10 euro). Uzbieraną kwotę przeznaczymy między innymi na sterylizację, szczepienia i obrożę na pchły/kleszcze dla Majki 🙂

2. 19.06 byliśmy w Oleśnicy na zaproszenie Delcon – wirtualnego opiekuna Agness. Dzięki zainteresowaniu naszym stoiskiem i Agness uzbieraliśmy trochę drobnych do puszki (na dniach policzymy ile) + 90 zł ze sprzedaży chleba podczas piknikowego grilla 🙂 uzbieraną kwotę przeznaczymy na rehabilitację i wózek inwalidzki Agness

3. W tym tygodniu nowe domy znalazły Max, Marley, Ściema, Eryk vel Ernest oraz Sknerek (DT), jutro do Ściemy dołączy Serio.

4. Pod opiekę Fundacji przyjęliśmy nową suczkę, amstafkę Majkę.
Opiekę Wirtualną nad Mają sprawuje Lauren design 🙂

5. Dostaliśmy kolejne paczki jedzonka dla Języczka, za które serdecznie dziękujemy! Jesteście WIELCY!

6. W sobotę rano przyjadą do nas 4 nowe pieski (3 suczki i 1 piesek) więcej informacji o ich przeszłości można znaleźć tutaj:

7. Dzięki kontaktom i ogromnemu wsparciu Dog&Sport, opiekuna wirtualnego Tili, Tilunia miała szansę skonsultowania swojego stanu zdrowia u dr n. wet. Anety Bocheńskiej – niedługo Tila rozpoczyna fizjoterapię, będziemy wzmacniać przód i ćwiczyć tylne łapki – trzymajcie mocno kciuki!

8. Od DINO M.Majka dostaliśmy cały karton pięknych obróżek i smyczek dla naszych podopiecznych – dziękujemy!
Pewnie jak zwykle o czymś zapomnieliśmy 😉
Dziękujemy, że jesteście z nami <3 shutterstock_45255859