Minął rok

03.05.2016 mija dokładnie rok, od dnia w którym po raz pierwszy przyjęliśmy pod naszą opiekę psy z Ukrainy.
Przyjechały wymęczone podróżą, przestraszone, głodne, zaniedbane, chore… Walka o ich powrót do zdrowia trwała wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy – rehabilitacja Agness trwa po dzień dzisiejszy. Poza przywracaniem zdrowia i sprawności fizycznej, każdy z nas miał za zadanie udowodnić, że warto ufać człowiekowi, że przy nas mogą czuć się bezpieczne, że wszyscy na miejscu chcą dla nich jak najlepiej.

Na wspomnienie tych dni łza nam się w oku kręci.
Był to wspaniały czas nawiązywania wielu przyjaźni psio-ludzkich, obserwacji jak z dnia na dzień na pyskach pojawia się spokój, opuszcza strach i stres, a na ogonach zaczyna się bujać radość 🙂
Większość znalazła już nowe domy, teraz pozostają nam już tylko zdjęcia, dobre wiadomości i oczywiście liczne zaproszenia do odwiedzin co nas bardzo cieszy – obiecujemy wkrótce zrealizować wszystkie plany wizyt!!!

Tymczasem chcielibyśmy Wam pokazać kilka przykładów jak wiele z Waszą pomocą udało nam się zrobić i przedstawić efekty długich starań o zmienianie świata tym czworonogom.
Pamiętajcie, że wciąż są z nami Roy i Agness, oni ciągle czekają na swoich nowych właścicieli!

ROY

Roy