Majka ♀

Lauren design
Wirtualny Opiekun
MAJKA

w typie Amstafa, wiek ok. 8 lat.
Wygląd: brązowa pręgowana
Charakter: towarzyski, szybko przywiązuje się do nowych osób, akceptuje inne zwierzęta, niekonfliktowa
Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona, zdrowa, zachipowana, czeka na zabieg sterylizacji.
Miejsce pobytu:Wrocław
Extra info: reaguje lękiem w stosunku do niektórych mężczyzn i podniesionej ręki

WIRTUALNY OPIEKUN

lauren

Majka to wspaniała sunia, która od życia nie oczekuje niczego więcej niż mieć swoich własnych ludzi… Ceni sobie spokój, wygodę i bliskość człowieka. Uwielbia we wszystkim uczestniczyć, nie opuszcza swojego opiekuna na krok, świetnie bawi się strumieniem wody ale nic nie sprawia jej takiej frajdy jak głaskanie i drapanie za uchem.
Bez problemów dogaduje się z innymi psami, przepada za ich towarzystwem. Jest pogodna, spokojna, kontaktowa i ufna.

Piotrowice 46A
55-311 Piotrowice
w tytule przelewu prosimy dopisać „MAJKA”