Kubuś ♂

kuba
KUBUŚ

kocurek, ur. ok. 07/2014
Wygląd: czarny z białymi znaczeniami
Charakter: Kubuś niezbyt pewnie czuje się na rękach. Jednakże jeśli już się go weźmie na ręce i pogłaszcze to siedzi spokojnie i mruczy. Ogólnie jest typem przytulaka i lubi jak się go głaszcze. Bardzo lubi się bawić, więc w nowym domu musi być duuuużo zabawek. Dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów, niestety nie wiemy jak z psami. Mały jest łakomczuchem, ale nie jest wybredny, je wszystko. Jest ciekawski, co ma swoje plusy i minusy, wszędzie go pełno i przy tym trzeba na niego trochę uważać. Drapie drapak, ale „bawi się” kwiatkami. Najlepiej nie zostawiać przy nim „ludzkiego” jedzenia, bo może to zjeść- nawet ciasto. Grzecznie wchodzi do transportera, grzecznie jedzie i nie ma z nim problemów u weterynarza. Reaguje na kici-kici. Korzysta z kuwety. Jest zdrowy.

Zdrowie: zdrowy, odrobaczony, korzysta z kuwety, wolny od FIV/FeLV, szczepiony
Miejsce pobytu: Wrocław

Aleja Kasztanowa 3A/120
w tytule przelewu prosimy dopisać „Kubuś”