Darowizny

Jeśli chcesz pomóc naszym Węgielkom, musisz wiedzieć, że nawet najmniejsze darowizny są dla nas na wagę złota.

Najszybszą i najprostszą formą pomocy jest wsparcie finansowe.
Możesz dokonać przelewu na Nasze Węgielkowe konto bankowe.

/BZ WBK SA/

FUNDACJA WĘGIELEK
Fundacja na rzecz humanitarnego i godnego traktowania zwierzątDSC05936

Aleja Kasztanowa 3A/120

Można nas wesprzeć również za pośrednictwem PayPal:

Każda złotówka przyda się, aby zapewnić odpowiednie warunki zwierzętom przebywającym pod naszą opieką. Koszt utrzymania Węgielków to kwestia wyżywienia, opłacenia hotelu oraz leczenia, ponieważ większość naszych podopiecznych to schorowane, doświadczone przez życie i skrzywdzone przez człowieka zwierzaki.

W kolejnych zakładkach masz również możliwość przyłączenia się do Naszych zbiórek na zrzutka.pl, bazarków internetowych oraz wydarzeń na Facebook’u.

Chętnie przyjmiemy też wszystkie podarunki, które mogą służyć fundacyjnym zwierzakom – karmy, miski, smycze, obroże, posłania, zabawki, klatki kennelowe.