Benek ♂

BENEK

mieszaniec, ur. ok 04/2015
Wygląd: gładkowłosy, szaro-brązowo-beżowy
Charakter: towarzyski, grzeczny, akceptuje inne psy i koty
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, chipowany, kastrowany
Miejsce pobytu: Będzin (Śląsk), Dom Tymczasowy
Beniu jest uroczym, spokojnym lekko nieufnym psiakiem. Boi się mężczyzn ale widać że chce się przełamać. Jak mój mąż wraca do domu to Beniu leci się witać i pieścić ale jak tylko znajduje się w odległości 1 metra od celu to odwraca się i w panice ucieka na miejsce po drodze występując pazurami słowo „żartowałem” alfabetem Morse’a (prześmiesznie to wygląda ). Poznałam go parę miesięcy jako tragiczną kupkę nieszczęścia i przerażenia. Przez pierwsze 2 tygognie nie wychodził z posłania nawet na krok. Siedział i próbował się zapaść pod ziemię. Teraz to mały kozak który potrafi już przyjść i „powiedzieć” głaskaj mnie kobieto, uczucia chce ! Z psami dogaduje się doskonale, dzieci bardzo lubi. Agresję ma na poziomie „0”. Wytrzymuje sam w domu. Po prostu kapitalna mała psina która jak dostanie trochę czasu i cierpliwości to da człowiekowi całego siebie.

WIRTUALNY OPIEKUN

petarty

Piotrowice 46A
55-311 Piotrowice