Bazyl ♂

BAZYL

mieszaniec, ur. ok 01/2015
Wygląd: długowłosy, tricolor
Charakter: towarzyski, grzeczny, akceptuje inne psy
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, chipowany, kastrowany
Miejsce pobytu:Wrocław
Kontakt: 519325176 lub 609078042

Bazyl jest kudłatym przytulasem, który ma jedna najważniejszą potrzebę – zapewnienie codziennej dawki aktywności fizycznej i umysłowej.

W domu jest cudownym, przyjacielskim psem, nauczonym zasad życia z człowiekiem. W dotychczasowym domu zdarza mu się spać w łóżku, nauczony jest korzystania z klatki kenelowej, do której udaje się na komendę „miejsce”. Pod nieobecność właścicieli zostaje bez problemu wiele godzin. Nie budzi na wczesne spacery – do tej pory spał tak długo jak jego właściciele (w weekendy pierwszy spacer około 10 ostatni 23-24). Przyjazny do domowników, toleruje gości.

Aby ułatwić mu znalezienie nowego domu, przebywa obecnie w Centrum Szkolenia Psów na hotelu behawioralnym, gdzie behawiorysta pracuje z nim codziennie i uczy psiego savoir-vivre.

W związku z jego wymaganiami poszukujemy domu, który jest w stanie poswiecić mu codziennie minimum 2 godziny na aktywności umysłowo-fizyczne.

Bazyl zna podstawowe posłuszeństwo (komendy siad, leżeć, zostań, noga, równaj), szybko się uczy, ale bez pracy jego lękliwa natura wychodzi na wierzch. Jest niezwykle pojętny, olbrzymią radość sprawia mu praca z człowiekiem. Na pewno byłby doskonałym towarzyszem dla osoby, która interesuje się psimi sportami, agility itd. Bazyl potrzebuje rodziny, która może mu zapewnić dużo aktywności. Najlepiej jeśli nowy dom znajdowałby się w spokojnej, wiejskiej okolicy, z dostępem do terenów spacerowych typu lasy, łąki.
Bazyl może iść do domu z dziećmi. Odnajdzie się w towarzystwie starszych, aktywnych dzieci, które będą umiały bawić się z energicznym psem.

Uwaga! Bazyl nie jest psem nadającym się do kojca! Bazyl bardzo potrzebuje towarzystwa właściciela i ciepła domu.

Aleja Kasztanowa 3A/120
w tytule przelewu prosimy dopisać „Bazyl”